Ціна на сайті буде нижчою тільки при наданні знижки в особистому кабінеті!

top

Нові та бу запчастини: які краще купувати?

Продавці можуть встановлювати ціни на запчастини, які ніяк не відповідають їх якості. Навіть рішення купити нові запчастини в автосалонах НЕ озастереже Вас від підробок. Виробники оригінальних запчастин, знаючи складне становище українців, іноді привозять в Україну неякісні комплектуючі. Та й банального фейку на нашому ринку багато - по статистиці до 50% імпортних деталей!

Бу запчасти

Переваги покупки бу автозапчастин з Польщі

Звичайно краще купити оригінальні автозапчастини, але не у всіх на це вистачає грошей. Тим більше якщо машина стара і Ви плануєте купувати нову. В такому випадку чи не розумніше буде скористатися бу запчастинами?

Які бу запчастини варто і не варто купувати?

 1. Запчастини ходової - в підтриманому вигляді на 60-70% дешевше нових. Звертайте увагу на знос, який не повинен перевищувати 20-30%.
  • можна купувати в підтриманому вигляді: кронштейни, кріпильні вироби, амортизатори, Шруси, пружини, сайлентблоки, важелі;
  • не варто купувати: елементи гальмівної системи - циліндри, підсилювачі, супорти, шланги, троси, датчики, кермові наконечники, кульові опори, маточини і підшипники в зборі.
 2. Запчастини підкапотного простору - в підтриманому вигляді на 50% дешевше нових.

  • можна купувати в підтриманому вигляді: двигун в зібраному і розібраному вигляді - блок циліндра, голова блоку, деталі системи вприску, гумові патрубки, впускний і випускний колектори, генератори, катушка запалювання, стартери, моторчики, сервоприводи;
  • не варто купувати: деталі системи охолодження - термостат, радіатор, помпа, приводні ремені.
 3. Запчастини кузова - в підтриманому вигляді на 40% дешевше нових.

  • можна купувати в підтриманому вигляді: ліхтарі, фари, пластикові заглушки, значки, ковпаки, дзеркала заднього виду та інші зовнішні елементи;
  • не варто купувати: двері, крила, капот (їх можуть продавати вже після рихтування та фарбування).
 4. Запчастини салону - для автомобіля старше 10-15 років важко знайти такі запчастини, тому підтримані запчастини - найкраща альтернатива.

  • можна купувати в підтриманому вигляді: стеля, кнопки, перемикачі, замки, сидіння, кермо.
  • не варто купувати: бардачок, ручку КПП, підрульові важелі (їх часто смикали, тому вони можуть швидко зламатися).

Купить бу запчасти из Польши

Як правильно вибрати бу запчастини?

 1. Проверяйте номер на кузове
  Кузовные детали иногда снимают с нерастаможенных автомобилей и полиция при проверке может обвинить Вас, что Вы ездите на ворованном автомобиле.
 2. Требуйте 3 месяца гарантии
  Лучше брать лишь те бу запчасти, на которые дают гарантию минимум 3 месяца. Гарантии не могут дать лишь те, которые не уверены в качестве детали.
 3. Некоторые вышедшие из строя запчасти можно восстановить и это будет лучше, чем купить бу запчасти (стартер, генератор, тормозные цилиндры, рулевую рейку).
 4. Лучше покупать бу запчасти из Европы
  Если нужной запчасти нет в Украине или она слишком дорогая, лучше купить ее за рубежом (например, в Польше). Там можно найти запчасть в 2 раза дешевле.
 5. Сверяйте цены с аналоговыми запчастями
  Б/у запчасти — это не единственный способ экономии средств. Иногда выгоднее купить аналоговые запчасти от известных производителей.

Таким образом, поддержанные автозапчасти, купленные с помощью нашего сервиса на самой популярной польской площадке, будут намного дешевле и прослужит долгое время. Наши менеджеры помогут выбрать подходящую деталь и оперативно доставят в любой регион Украины!

Самые популярные запчасти:

Кнопка связи